Polityka prywatności

Najważniejszy punkt

Jeżeli wykażesz się odwagą i podasz swój adres email przy zapisie na mój newsletter - nigdy i nikomu go nie udostępnię. Ale go wykorzystam - jak się domyślasz - do wysyłki newslettera.

Pozostałe punkty

Adres mojej strony internetowej to: http://bartoszblachnio.pl. Ja - Bartosz Błachnio, jestem administratorem wszystkich danych, które mi przekażesz.

Używam ciasteczek, dołączam dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitoruję twoje interakcje z osadzonym materiałem. To nic nadzwyczajnego, mając wiedzę, będziesz robił dokładnie to samo na swojej stronie.

W szczególności zbieram dane widoczne w formularzu komentowania, jak i twój adres IP oraz podpis twojej przeglądarki.

Wszystkie informacje, które zostawisz na stronie bartoszblachnio.pl będą przechowywane przez czas nieokreślony. Ciasteczka możesz usunąć sobie w każdej chwili sam (ale po co)

Zawsze możesz zażądać usunięcia całości twoich danych osobistych będących w moim posiadaniu. W tym celu wyślij maila na adres admin@bartoszblachnio.pl

Jeżeli dotarłeś aż tutaj to znaczy, że jesteś w wąskiej, elitarnej grupie zaangażowanych użytkowników mojej strony - tych, którzy czytają nawet Politykę Prywatności. Dzięki!

© 2020 Bartosz Błachnio (bartoszblachnio.pl)
Polityka Prywatności

crossmenu